3 C
Przemyśl
czwartek, Styczeń 17, 2019

Opis działalności

KSM TV to forma nowoczesnej ewangelizacji. Internetowa telewizja powstała z inicjatywy członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej w 2013 roku.
Za pośrednictwem portalu internetowego www.ksmtv.pl, każdy zainteresowany może śledzić najciekawsze wydarzenia z województwa podkarpackiego, a zwłaszcza obszaru Archidiecezji Przemyskiej – i nie tylko. Działalność telewizji ma charakter ogólnoinformcyjny, związany z działalnością statutową i zadaniami stowarzyszenia, tematyką Kościoła Katolickiego, a także problematyką społeczno-polityczną
ze szczególnym uwzględnieniem osób młodych.

KSM TV zostało powołane dla realizacji celów i zadań opisanych w § 13 i § 14 Statutu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, a w szczególności:

  • szerzenia i upowszechniania katolickich wartości i zasad przy wykorzystaniu przekazu medialnego;
  • upowszechniania informacji dotyczących działalności Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży;
  • promocji stowarzyszenia w mediach;
  • obsługi medialnej wydarzeń o charakterze religijnym, patriotycznym i kulturalnym;
  • organizacji kursów i warsztatów dla młodzieży z zakresu produkcji i postprodukcji filmów, wiedzy o mediach, a także spotkań z fachowcami w danej dziedzinie;
  • pomocy we wszechstronnym rozwoju młodego człowieka, a zwłaszcza rozwoju wiedzy ogólnej, specjalistycznej i kwalifikacji zawodowych.

Dotpay - szybkie płatności online

Numer rachunku

BGŻ BNP PARIBAS

02 1600 1332 1840 8934 9000 0001

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej
ul. Zamkowa 5
37-700  Przemyśl

1% podatku

Zachęcamy również do przekazania 1% swojego podatku na KSM TV poprzez Fundację dla Młodzieży, powołaną przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej w całości przeznacza pieniądze uzyskane z przekazania 1% podatku na rozwój telewizji, zakupsprzętu, a także szkolenia, kursy i warsztaty edukacyjne. Wystarczy przy wypełnianiu odpowiedniego dla siebie formularza PIT w części deklaracji zatytułowanej ?Obliczenie zobowiązania podatkowego? znaleźć rubrykę ?Kwota 1% zmniejszenia z tytułu wpłaty na rzecz organizacji pożytku publicznego?, obliczyć kwotę 1% i wpisać w odpowiednie rubryki:

KRS: 0000339553

KSM PRZEMYŚL

Z góry w imieniu całego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej oraz telewizji KSM TV serdecznie dziękuję.

 

Michał Hubala

Redaktor Naczelny
Telewizji Internetowej KSM TV