„W zasięgu twych rąk” – nowy singiel czeskiego muzyka

„W zasięgu twych rąk” – utwór, którym czeski muzyk, Adam Bubik, debiutuje na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

To energiczny pop-rock z domieszką elektroniki. Utwór opowiada o synu marnotrawnym, z którym autor mocno się utożsamia, powracając do bezwarunkowej miłości Ojca – do miłości, która odpuszcza wszystkie grzechy i niczego nie wypomina.

Adam Bubik to muzyk, tekściarz i lider muzyki chrześcijańskiej. W ciągu paru lat aktywnej działalności koncertowej brał wraz z zespołem udział w największych festiwalach chrześcijańskich w Czechach, gdzie zyskał rzesze fanów. Niedawno zdecydował się kontynuować swoją działalność w Polsce, gdyż jest to – jak sam mówi – bliższe jego sercu.

Razem z Adamem zespół tworzą: Szymon Kucharczyk (gitara elektryczna), Tomek Wrzecionko (gitara basowa), Tobiasz Itner (perkusja). Muzycy mają na swoim koncie kilkaset występów i długoletnie doświadczenie sceniczne. Współpracowali z wieloma znanymi artystami, m.in.: TGD, Ewą Farną, Dawidem Kwiatkowskim, Akurat, Budką Suflera, Patrykiem Kumórem, De Press czy Mirkiem Stępniem.

Singiel „W zasięgu twych rąk” promuje trasę koncertową zespołu w Polsce. Nie będzie to jedyny utwór – już teraz trwają przygotowania do nagrywania kolejnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ