Pióro Parker z grawerem jako upominek w biznesie

Upominki wręczać można nie tylko bliskim, ale także tym osobom, z którymi pozostajemy w stosunkach oficjalnych. Znalezienie odpowiedniego podarunku może jednak przyprawić o ból głowy.

Prezent dla szefa, ważnego kontrahenta albo dla kluczowego klienta – w biznesie wręczanie prezentów jest w dobrym tonie, ale tylko wtedy, gdy podarunek będzie odpowiednio wybrany.

Mamy jednak kilka klasyków – podarunków, które można wręczyć praktycznie na każdą okazję, na przykład na urodziny, święta, ważną rocznicę czy też jako wyraz wdzięczności. Wśród nich znajdują się artykuły piśmiennicze.

Jako podarunek można wtedy wybrać długopis, ale można też postawić na alternatywne rozwiązanie, czyli na pióro, na przykład wysokiej klasy pióro Parker z grawerem. Taki upominek można zamówić między innymi w firmie GiftLogo.

Pióro Parker – najwyższa jakość od ponad 100 lat

Firma Parker zaczęła swoją działalność ponad 100 lat temu, jeszcze w XIX wieku w USA. Teraz jej siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Parker to znane na całym świecie artykuły piśmiennicze przeznaczone dla dzieci i dla dorosłych. Wykonane z najlepszych materiałów, z naciskiem na precyzję oraz komfort użytkowania – oznaczone charakterystycznym logo strzały długopisy oraz pióra Parker od lat pozostają synonimem klasy i smaku.

Pióro Parkera będzie kapitalnym wyborem także jako upominek biznesowy. Dzisiaj coraz więcej osób wraca do pisania piórami, które najczęściej kojarzą się z kaligrafowaniem pierwszych liter w szkole podstawowej. Pióro jest bardziej eleganckie od długopisu, a przy tym daje znacznie większe możliwości w kreowaniu pięknego pisma.

Grawerowane pióro Parker – podarunek z przesłaniem

Gdy chcemy podarować unikatowy upominek firmowy, w takim przypadku pióro z grawerem czy długopis Parkera z grawerem mogą sprawdzić się doskonale. Na artykułach najczęściej wykonuje się grawerunek laserowy – taki Parker z grawerem może wtedy służyć przez lata, ponieważ grawer laserem nie ściera się tak, jak ten wykonany z farby.

Pióro czy długopis Parker z grawerem mogą mieć różne przesłania – można umieścić na nich nazwę czy logo firmy, ale także inne przekazy, na przykład podziękowania, dedykację, informację o ważnym wydarzeniu, datę. Oczywiście, przestrzeni do dyspozycji nie jest sporo, dlatego warto dobrze przemyśleć, co powinno znaleźć się na korpusie pióra.

Gdzie można kupić pióro Parker z grawerem?

Aktualnie pióra firmy Parker z grawerunkiem można kupić w wielu różnych sklepach – także w tych, które sprzedają gadżety reklamowe. To właśnie tam wybór modeli jest najszerszy – znajdziemy takie, które kosztują już od około 30 złotych, ale także artykuły piśmiennicze w klasie premium, gdzie ceny wynoszą już po kilkaset, a nawet więcej niż 1000 złotych.

Taki upominek reklamowy można zamówić także przez internet – wszystko można załatwić on-line. Zrobienie zakupów jest przy tym bardzo proste. Wybieramy interesujący nas model, który ma posłużyć jako długopis reklamowy czy też podarunek z określonej okazji, a następnie określamy liczbę sztuk oraz przekazujemy informacje o treści, którą powinien prezentować grawer. Firma może przygotować dla nas także projekt.

Przy złożeniu zamówienia on-line produkty z grawerunkiem można otrzymać nawet w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. Pióra i długopisy od firmy Parker dostarczane są wraz z ozdobnymi opakowaniami kartonikowymi, dlatego są od razu gotowe do wręczenia. Podsumowując, jeśli chcemy podarować taktowny, uniwersalny upominek biznesowy, pióro od firmy Parker może sprawdzić się wtedy perfekcyjnie!

Post Author: autor