Jak dobrać zamki do wszystkich domowych drzwi?

Urządzanie domu to nie tylko malowanie ścian oraz dobór właściwych mebli. Trzeba jeszcze zadbać o właściwe zamki do drzwi, które zagwarantują nam maksimum bezpieczeństwa i wygody. Gdzie takich szukać? Zdecydowanie polecamy strony internetowe markowych producentów zamków do drzwi. Najczęściej mają one postać sklepów internetowych, w których bez problemu zamówić można specjalne i nowoczesne okazy zamków do drzwi, łatwe do dostosowania w domowych warunkach. Ich montaż właściwie jest ekspresowy i wymaga minimum działań fachowców od remontów. Wśród propozycji rozwiązań zamków do drzwi na szczególną uwagę zasługuje marka cisa. Przedstawia ona zamki różnego rodzaju, od tradycyjnych, zamykanych na klucz aż do elektronicznych, skonstruowanych w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Zamki te zachwycają niebanalną konstrukcją oraz wszechstronnym zakresem działania. Zdecydowanie warto je polecić wszędzie tam, gdzie mieszkańcom zależy nie tylko na wysokim poziomie bezpieczeństwa, ale również na dobrej jakości i elegancji formy przemysłowej. 

Zamki cisa – nie tylko do drzwi wejściowych

Zdecydowanie zamki ciso polecane są do drzwi wejściowych zarówno małych mieszkań jak i ogromnych rezydencji. Ale czy trzeba je stosować do każdej pary drzwi w domowym środowisku? To jest już kwestia dowolności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamki ciso zostały zamontowane w każdych drzwiach, jakie tylko znajdują się w domu. Na pewno będzie to miało dobry wpływ na drogi ewakuacji, jeśli przydarzą się nam niemiłe sytuacje w postaci pożaru czy zalania, czego oczywiście nikomu nie życzymy. Drzwi nawet po zaryglowaniu automatycznym od wewnętrznej strony otwierają się bardzo łatwo. Wystarczy lekko nacisnąć klamkę. Tak samo, jak robimy to w przypadku drzwi tradycyjnych, w których nie ma zamontowanego zamka wysokiej klasy. Ogromnym atutem zamków cisa jest to, że na pierwszy rzut oka wcale nie widać tych wszystkich zalet, z jakich one słyną. Wydaje się, że to kolejny produkt, jakich wiele na rynku. Zaskoczenie następuje po pierwszej próbie sprawdzenia możliwości praktycznych. Okazuje się, że zamki te trzeba traktować zupełnie inaczej pod względem działania od zamków firm konkurencyjnych. 

Zamki cisa – zamkniesz i otworzysz kiedy tylko chcesz

Proste zasady działania oraz łatwa w montażu konstrukcja – to największe zalety zamków cisa. Wszystkim niedowiarkom, którzy kwestionują jakość pracy tych zamków natychmiast polecamy wypróbowanie ich jakości w zaciszu własnego domu. Wzmocnione zamki ciso z kilkoma systemami zamknięć odnajdą się wspaniale przy:

– drzwiach wejściowych

–  drzwiach garażowych

– drzwiach prowadzących na zaplecze domu

– drzwiach pokoi dla gości usytuowanych w osobnym kompleksie na terenie rezydencji 

– drzwiach balkonowych 

– drzwiach do przydomowej sauny bądź siłowni 

– drzwiach kaplic czy kościołów

– drzwiach od siedzib urzędów oraz firm 

– drzwiach hotelowych i restauracyjnych

– drzwiach lokali rozrywkowych 

– drzwiach obiektów zabytkowych i instytucji kulturalnych 

– drzwiach szkół, uczelni i instytucji edukacyjnych 

Post Author: esccopy