Hillsong London w Gdańsku

Fot. Kamil Marek

Niesamowity koncert Hillsong London odbył się w piątek, 27 stycznia, w ramach EXODUS CONFERENCE 2017. Według zapowiedzi organizatorów, w gdańskiej Ergo Arenie miało zgromadzić się nawet 5 tysięcy osób!

Zobacz zdjęcia z koncertu [TUTAJ]

Grupa z Londynu dała doskonały koncert, porywając tłumy zgromadzone w hali widowiskowo-sportowej w Gdańsku. Ze sceny popłynęły największe przeboje Hillsong, między innymi „This I Believe”, „What A Beautiful Name” czy „The Stand”. Wśród utworów doskonale znanych publiczności nie mogło zabraknąć „Oceans”.

Koncert Hillsong London to zachwycające połączenie muzyki, światła i wspólnej zabawy w duchu radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Grupa stawia nie tylko na porywające widowisko, ale także modlitwę i uwielbienie Boga.

Zespół już kilkukrotnie występował w Polsce. Tym razem koncert odbył się w ramach EXODUS CONFERENCE 2017 – wydarzenia ewangelizacyjnego, które w nowoczesnej oprawie łączy cechy konferencji i festiwalu. Tegoroczna edycja EXODUS CONFERENCE odbyła się w dniach 26-29 stycznia w Gdańsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ