Etykiety na produkty

Jak wiadomo zawsze na każdy produkt na półkach sklepowych potrzebna jest etykieta. Pozwala ona nie tylko jasno określić przeznaczenie produktu i tym podobne rzeczy, ale przede wszystkim jest on wtedy zgodny z wymaganymi przepisami. Jeden z rodzajów etykiet obecnie dostępnych na rynku to etykiety peel off.

Solidna firma

Są one niezwykle proste w swojej budowie, a aby je wykonać warto odwiedzić stronę firmy Etyland. Otrzymamy tutaj etykiety najwyższej jakości, ale przede wszystkim wykonane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Wszystko to po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Na innych rodzajach etykiet problemem była mała czcionka, jednak etykiety peel off rozwiązują ten problem. Jest za to odpowiedzialny rozkładany format. Można, dzięki niemu na jednej etykiecie zawrzeć więcej informacji, a co za tym idzie nie ma konieczności zmniejszania czcionki.

Trwałe rozwiązanie

Wszelkie zawarte na etykietach peel off informacje utrzymują się na nich maksymalnie 2 lata. Jest to w dużej mierze uzależnione od zastosowanego materiału oraz kleju. Etykieta wykonana jest z dwóch połączonych ze sobą warstw. Co ciekawe w każdym momencie możemy ją rozłożyć, a dzięki temu otrzymamy długą etykietę. Po złożeniu ta etykieta w swoim wyglądzie przypomina jednostronną książeczkę o niewielkich rozmiarach. Etykieta ta charakteryzuje się wysoką estetycznością na produkcie przez co jest dość mocno popularna.

Post Author: esccopy