Aparthotel – nocleg pod Łodzią

Jeśli szukasz hotelu rodzinnego, w którym odpoczniesz razem ze swoimi bliskimi to śmiało ruszaj w kierunku Łodzi. Salio w swojej ofercie posiada Aparthotel, w którym będziesz mógł odpocząć i aktywnie spędzić czas. Jest to hotel przystosowany także dla dzieci, także Twoje pociechy znajdą tutaj jakieś zajęcie. Dzięki bogatej infrastrukturze i komfortowym miejscom noclegowym Salio to idealny hotel dla dzieci. Udostępnia on wiele form spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz możliwość obcowania z końmi, które uczą pokory i szacunku do natury. Dzięki temu Twoje pociechy wrócą z wakacji nie tylko zadowolone, ale również dojrzalsze.

Daj sobie trochę wytchnienia…

Każdy z nas potrzebuje kiedyś odpoczynku. Szukasz hotelu, w którym odpoczniesz a przy okazji Twoje dzieci nie będą się nudzić? Salio to idealny wybór! Swoją ofertę odnośnie Aparthotelu kierują nie tylko do miłośników koni, ale także do osób, które szukają noclegu w okolicach Łodzi. Wyjątkowe połączenie bazy noclegowej z centrum jeździeckim i stajniami stwarza unikalną atmosferę i sprawia, że obiekt Salio to wspaniały hotel rodzinny, a także biznesowy. Noclegi w Aparthotel Salio to propozycja dla wielbicieli aktywności, ale również dla tych, którzy poszukują wytchnienia i odpoczynku.

Szeroki wybór aktywności

W hotelu rodzinnym Salio każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam sala bilardowa, sala zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz miejsce na ognisko i grilla.

Post Author: esccopy